fbpx
BALÍČKY2020-02-12T23:54:34+01:00

Chcete vyrazit na Bali, mít připravený program, ale i svobodu, vidět to nejlepší a mít k dispozici personál, který mluví česky.
Hotel i celý tým je zaběhnutý už 7 let, můžete očekávat to nejlepší.

Vyberte si jeden z našich balíčků

Relax
Relax Relaxace, masáže, rozmanitá příroda, nejlepší ubytování, oceán a skvělé jídlo hned za rohem. Jestli jste snili o odpočinkové dovolené, ale nechcete jen polehávat na pláži, tohle je balíček pro vás.
Relax
Relaxace, masáže, rozmanitá příroda, nejlepší ubytování, oceán a skvělé jídlo hned za rohem. Jestli jste snili o odpočinkové dovolené, ale nechcete jen polehávat na pláži, tohle je balíček pro vás.
Poznej Bali
Poznej Bali Autentická řemesla ostrovanů, panenské pláže, oblast Kintamani a východ slunce z vrcholu hory Batur. Poznejte s námi tradice Bali v aktuálním světle.
Poznej Bali
Autentická řemesla ostrovanů, panenské pláže, oblast Kintamani a východ slunce z vrcholu hory Batur. Poznejte s námi tradice Bali v aktuálním světle.
Objevitel
Objevitel Tahle dovolená je naším mistrovským kouskem. Koupání ve vodopádu, šnorchlování v průzračné vodě, kajakování mezi mangrovníky, dokonalý šálek kávy a jeho tajemství, rybí trh, jižní pláže a chrámy.
Objevitel
Tahle dovolená je naším mistrovským kouskem. Koupání ve vodopádu, šnorchlování v průzračné vodě, kajakování mezi mangrovníky, dokonalý šálek kávy a jeho tajemství, rybí trh, jižní pláže a chrámy.