fbpx
Riviera House Kemp2020-07-23T12:55:48+02:00

RIVIERA HOUSE KEMP

V Canggu jsme už roky doma a známe ho dokonale. Restaurace, kluby, lokální bistra, kavárny a další místa, která z vaší dovolené udělají zážitek. K tomu všemu přimícháváme výlety, masáž a možnost surfingu. Máme tu pro vás perfektní dobrodružství, které jsme sami vyzkoušeli. Nejde o surfařský kemp, ale především o zábavu, které je v Canggu dost. A pokud zrovna nemáte chuť lámat si hlavu s programem a raději se chcete nechat unášet, jste tu správně.

Canggu se stalo unikátní svou atmosférou, milým obyvatelstvem a perfektním jídlem za skvělé ceny. Je to zkrátka ráj. A proto jsme se rozhodli uspořádat kemp, který českým a slovenským nadšencům představí, za co stojí to pravé Bali a hlavně samotné Canggu. Perfektně tu známe všechny restaurace, kluby, lokální bistra, kavárny a další místa, která z vaší dovolené udělají zážitek. K tomu všemu přimícháváme výlety, masáž a možnost surfingu. Máme tu pro vás perfektní dobrodružství, které jsme sami vyzkoušeli.

RIVIERA HOUSE KEMP je mixem objevování, odpočinku a zábavy. To, že jde o skupinový pobyt, má navíc výhodu, že potkáte podobně naladěné nadšence. Stylové ubytování, zahrada, bazén, venkovní gym a chillzona je vám k dispozici na jednom místě.

Za naší pomoci se tu perfektně zorientujete a budete mít pocit, že právě sem už dávno patříte.

Stručný obsah:

  • Ubytování na 12 nocí – vyberte si bambusové gazebo nebo pokoj
  • Postaráme se o přepravu z letiště a na letiště
  • Večírek v prostorách Riviera House
  • Služby a doprovod česky mluvící delegátky, která zná každý kout čtvrti Canggu
  • Autentický program, gastroturistika a kluby
  • Dva celodenní super výlety na jih ostrova a do vnitrozemí ostrova
  • Doprava autem během výletů
  • Balijská masáž
  • Cooking class: originální BBQ v hindu tradici – takhle jste tuňáka ještě nejedli
  • Beachclub – zažijete to pravé Canggu

Pozn.: útratu v podnicích si každý účastník hradí sám, zaručujeme vám ale perfektní tipy 🙂

RIVIERA HOUSE vytváří oázu v centru Canggu, která se během let stala útočištěm tisíců cestovatelů. Poznávejte a hlavně užívejte místní vibrace za podpory našeho týmu. Nechceme vás jen ubytovat, chceme vám to tu pořádně ukázat.

Chcete surfovat? Dokážeme s přehledem doporučit ty nejlepší surfařské pláže i pro začátečníky. Spolupracujeme s místní profesionální surfařskou školou. Každý klient má svého anglicky mluvícího instruktora a čas ve vodě si tak maximálně užije. Možnost surfování s místním instruktorem je za příplatek. Doptejte se nás. 

Poznejte s námi Bali s partou super lidí.

Ubytování:

Bambusové gazebo

Stylovou variantu ubytování v útulném bambusovém gazebu uvítají milovníci autentických zážitků. Sice nemá pevné zdi, ale pro váš klid si cenné věci můžete zamknout do skříňky. V gazebu jsou úložné prostory a elektrika je zavedena, mobil si tak bez problému nabijete. Venkovní koupelna je společná a celá z bambusu. K dispozici jsou dvě sdílené kuchyně a samozřejmě bazén a relax zóna. Noc v gazebu je nezapomenutelným zážitkem.

Přejít do galerie

Dvoulůžkový pokoj

K dispozici jsou pro vás tři pokoje, designovány různě, můžete si vybrat mezi: Surf room, Street Art room nebo Boho room. Manželská postel, dostatečné úložné prostory, klimatizace, koupelna s teplou vodou a vlastní vchod z terasy do zahrady. Zaručujeme vám pohodlí ve stylu.

Přejít do galerie

Výlet na dechberoucí jižní pláže a chrám Uluwatu

Chceme vám ukázat různorodost Bali a proto vás vezmeme na výlet na naše oblíbené modravé pláže jihu. Můžete se opalovat a nebo si zaplavat v průzračném oceánu. Vezmeme vás na rybí trh v Jimbaranu, kde budete mít možnost pozorovat rybáře vystavující jejich denní úlovky, nasát atmosféru, ale také nakoupit čerstvé ryby a mořské plody, které vám v nejbližším warungu rádi ugrilují. Na závěr navštívíme překrásný chrám Uluwatu, který se tyčí na obrovském útesu nad oceánem. Výhled je fascinující a zpestří vám ho zvídavé opice.

Obsah balíčku už znáte! Láká vás? Ceník zahrnuje ubytování na 12 nocí, doprava z letiště a na letiště, dva výlety s dopravou v rámci cestovatelského balíčku a další doplňkové služby zmíněné v balíčku.

Vyberte si bydlení, které vám nejvíc vyhovuje a pak už si jen užívejte program a naši péči. Kapacita KEMPU je 15 osob. Tak akorát, abys dorazil s kamarádem, přítelkyní a nebo i klidně sám.

Kemp pořádáme ve dvou termínech pobytu:
7.2.-18.2.2021
7.3.-18.3.2021

Check out je 19.2. / 19.3.

Můžete dorazit dřív a odjet později, zkrátka, jak to sedí s vašimi letenkami.

Udělat rezervaci

CENÍK balíčku RIVIERA HOUSE KEMP

2 osoby sdílí 1 bambusové vzdušné gazebo:
Cena 11 700 Kč ( za jednoho účastníka)

1 osoba / 1 privátní bambusové vzdušné gazebo:
Cena 15 900 Kč

2 osoby sdílí 1 pokoj:
Cena 13 500 Kč ( za jednoho účastníka)

1 osoba / 1 privátní pokoj:
Cena 19 000 Kč

Cena nezahrnuje: Letenku (poradíme s výběrem na nejbližší letiště Ngurah Rai Denpasar), cestovní zdravotní pojištění, útratu za konzumaci v podnicích